Organisatie

Het Nationaal Coassistenten Congres 2019 wordt georganiseerd door het Nationaal Coassistenten Congres bestuur en hun commissies, welke afgevaardigd zijn vanuit alle medische faculteiten in Nederland.

 
Voorzitter Liselore Meijer Leiden voorzitter@nccongres.nl
Anne Meulenbroek
Secretariaat Charlotte Lemmens Maastricht secretariaat@nccongres.nl
Giulia Argiro
Luc Joosten
Nadi Arts
Quaestoraat Jara de Swart Amsterdam (VU) quaestoraat@nccongres.nl
Emilie Breekveldt
Acquisitie Leonoor Schonebaum Rotterdam acquisitie@nccongres.nl
Mila Welling
Martijn Otten
Felix Nieuwenhuizen
Sponsoring Thomas Nijdam Utrecht sponsoring@nccongres.nl
Michiel Bak
Sarah Hak
Annabel Cornelissen
Sprekers Joost Beusekamp Groningen sprekers@nccongres.nl
Henk Schoemaker
Cathelijne Fokkema
Irene Beijert
Piter Huisma
PR Lynn Nooijen Amsterdam (UvA) pr@nccongres.nl
Charlotte van Schaik
Aimée Laane
Mickey Leentjens
Locatie Gijs Ultee Nijmegen locatie@nccongres.nl
Bram van Eerden
Eva Meier
Richard Vercoulen