info@nccongres.nl

Organisatie

Dagelijks bestuur 2024

Het Nationaal Coassistenten Congres wordt georganiseerd door een zelfstandige stichting, Stichting NCC. Het Dagelijks Bestuur wordt gevormd door coassistenten van elke medische faculteit in Nederland, één lid per faculteit. Elk lid van het Dagelijks Bestuur vormt vervolgens diens eigen commissie, congruent met zijn of haar functie. Met acht bestuursleden en de bijbehorende commissies bestaat de totale organisatie uit dertig coassistenten uit het hele land!

Ay-Min Ma (Voorzitter)
Stijn van der Zwaag (Quaestoraat)
Roos Frölke (Secretariaat)
Lotte Slooter (Acquisitie)
Kosse Elbers (Sponsoring)
Tom Lieverse (Sprekers)
Madieke Muntendam (Public Relations)
Willemijn Martens (Locatie)

Commissies

Voorzitter (Leiden)


voorzitter@nccongres.nl
Ay-Min Ma
Merel Adolfsen

Quaestoraat (Nijmegen)

quaestoraat@nccongres.nl
Stijn van der Zwaag
Femke van de Zuidwind

Secretariaat (Amsterdam, UvA)

secretariaat@nccongres.nl
Roos Frölke
Teuntje Dop
Kevin Yah
Yno Prevoo

Acquisitie (Amsterdam, VU)

acquisitie@nccongres.nl
Lotte Slooter
Isabelle Troyer
Nienke Smits
Floor Slooter
Date van der Meij

Sponsoring (Maastricht)

sponsoring@nccongres.nl
Kosse Elbers
Casper Schrijnemakers
Pleun Bos
Jonas Rops

Sprekers (Groningen)

sprekers@nccongres.nl
Tom Lieverse
Paula Volkers
Mats van Rietschoten
Noor Hakker
Koen Eppink

Public Relations (Rotterdam)

pr@nccongres.nl
Madieke Muntendam
Eline Massier
Joep Neven
Luna Neleman

Locatie (Utrecht)

locatie@nccongres.nl
Willemijn Martens
Eline Herman
Tim Schiepers
Duco Laane

Comité van aanbeveling

Prof. Gert-Jan Kleinrensink, Emeritus Hoogleraar Anatomie en Ridder in de Orde van Oranje Nassau
Prof. Johan Lange, Emeritus Hoogleraar Chirurgie en voormalig onderwijs directeur Erasmus MC
Prof. Marcel Olde Rikkert, Hoogleraar Geriatrie Radboudumc en Hoofdredacteur NTvG
Dr. René Héman, Voorzitter artsenfederatie KNMG