info@nccongres.nl

Organisatie

ORGANISATIE 2022

Het Nationaal Coassistenten Congres 2022 wordt georganiseerd door het Nationaal Coassistenten Congres bestuur. Het bestuur wordt gevormd door afgevaardigden van alle medische faculteiten in Nederland, en hun commissies.




Klik hier voor de organisatie van voorgaande edities

COMMISSIES 2022

Voorzitter 

Joep de Jong

voorzitter@nccongres.nl

Secretariaat

Alexandra Hopperus Buma
Anna Oorthuys
Puck Albers
Julian Polman

secretariaat@nccongres.nl

Quaestoraat

Tiki Blom
Indy Planting

quaestoraat@nccongres.nl

Sponsoring

Jordy Bolks
Felix Frijns
Romy Ottens
Tessel van Dijk

sponsoring@nccongres.nl

PR

Hester Elzinga
Joris Moraal
Frederique van Eerten
Romée Mylanus

pr@nccongres.nl

Sprekers

Pepijn van der Aa
Maurits Cosijn
Stijn van der Burg
Lizzel van der Snee
Olga Pijpers

sprekers@nccongres.nl

Locatie

Freek van Blerck
Aniek van Diepen
Benjamin Martens
Siem Rijpstra

locatie@nccongres.nl

Acquisitie

Anouk Overdevest
Iris Sussenbach
Anouck Haanappel
Maaike van Schagen

acquisitie@nccongres.nl

Comité van Aanbeveling

Prof. Gert-Jan Kleinrensink, Emeritus Hoogleraar Anatomie en Ridder in de Orde van Oranje Nassau
Prof. Johan Lange, Emeritus Hoogleraar Chirurgie en voormalig onderwijs directeur Erasmus MC
Prof. Marcel Olde Rikkert, Hoofdredacteur NTvG

Dr. René Héman, Voorzitter artsenfederatie KNMG